ارتباط با ما ۰۹۱۲۸۰۰۱۸۰۷

 

ما به بالاترین کیفیت ارائه خدمات فکر می کنیم

تجهیزات نوین دندانپزشکی به همراه کادر دندانپزشکان متخصص و رعایت کلیه اصول بهداشتی در محیطی آرام و دلچسب و استفاده از با کیفیت ترین مواد دندانپزشکی، شالوده درمان در کلینیک دندانپزشکی فرایش را بنا نهاده است.

برای مشاوره رایگان فرم تماس زیر را پر کنید.

امید است رضایت شما یاری بخش دستان ما باشد.

ارتباط با ما

آدرس: ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، روبروی ساختمان های ایران سکنا، نبش کوچه نرگس، برج پاپلی، طبقه ۱، واحد ۱۰۲

۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ –  ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳

کلینیک فرآیش واقع در ملاصدرا خیابان شیرازی کلیه خدمات دندانپزشکی را با بهترین کیفیت به بیماران عرضه می کند.

هدف ما جلب رضایت شما تا ماه ها بعد از خدمات می باشد و گارانتی بهترین خدمات ما به شما تعلق می گیرد.

کلینیک فرآیش برمبنای استفاده از لیزر دایود آینده دندانپزشکی مدرن را ترسیم می کند، آینده ای که از هم اکنون در اختیار شماست.

دهان و دندان

 

عوامل خطرساز برای دهان و دندان

برخی علائم و نشانه ها در دندان خطرناک و مشکل ساز هستند و می توانند به بدن ما آسیب برسانند می خواهیم با انواع آن ها آشنا شوید و به محص مشاهده آن ها به دندانپزشک مراجعه کنید.
از دست دادن دندان ها و بهداشت ضعیف دهان با خطر ابتلا به بیماری هایی مانند بیماری های قلبی همراه است. به یاد داشته باشید که نباید هرگز منتظر بروز علائم خاصی برای رفتن نزد دندان پزشک باشید. حتی زمانی که حس می کنید دهان و دندانتان هیچ مشکل بهداشتی ندارد، باید این مراجعات را در اولویت قرار دهید.
حدود ۱۰۰ میلیون آمریکایی سالانه هیچ مراجعه ای به دندان پزشک ندارند و این آماری نگران کننده است. این در حالی است که مراقبت از دهان به طور منظم، مانند مسواک زندن، نخ دندان و مراجعه به دندانپزشکان حداقل سالی دو بار، می تواند از شرایط بالقوه خطرناک دندان و دهان جلوگیری کند.
از دست دادن دندان ها و بهداشت ضعیف دهان با خطر ابتلا به بیماری هایی مانند بیماری های قلبی همراه است. به یاد داشته باشید که نباید هرگز منتظر بروز علائم خاصی برای رفتن نزد دندان پزشک باشید. حتی زمانی که حس می کنید دهان و دندانتان هیچ مشکل بهداشتی ندارد، باید این مراجعات را در اولویت قرار دهید.

به گزارش انجمن دندان پزشکی آمریکا، در اینجا علائم هشدار دهنده دهان و دندان که شما را ملزم می کند حتما نزد دندان پزشک بروید، بیشتر معرفی شده اند:

زخمی که بهبود نمی یابد:

زخم ها در مناطق مختلف دهان می تواند روی دندان ها و لثه ها تاثیر بگذارد. علاوه بر این اگر زخمی بهبود نمی یابد، گاهی اوقات می تواند نشان دهنده ابتلا به دیابت باشد. چون زخم در افراد دیابتی دیرتر از سایر افراد بهبود می یابد. اگر شما زخمی در دهان دارید که بیش از دو هفته است، ادامه دارد، با دندان پزشکتان در تماس باشید. همچنین شاید لازم باشد یک آزمایش قند خون انجام دهید. در موارد نادر برخی از این زخم ها می تواند نشان دهنده ابتلا به سرطان دهان باشد. اگر زخم دهان همراه با درد گوش, خشونت صدا, بی حسی در زبان یا گلو، تورم فک, مشکل در بلع, و یا مشکل در حرکت دادن فک یا زبان بود، حتما به دندان پزشک مراجعه کنید.

جراحی دندان عقل

چرا باید دندان عقل را جراحی کنیم چرا این دندان باید از دهان خارج شود چه آسیب هایی به فک وارد میکند با جراحی لثه چه اتفاقاتی در دهان و دندان ها می افتد می خواهیم توضیحات بیشتر در این زمینه را از دندانپزشکان بشنویم.
دندان عقل سومین گروه از دندان‌های آسیا به حساب می‌آید که در انتهایی‌ترین بخش دهان قرار گرفته و بی‌کاربردترین عضو بدن تلقی می‌شود.معمولا بخش‌هایی از دندان عقل یا تمامی آن زیر لثه باقی می‌ماند که فضای مناسبی را برای رشد باکتری فراهم می‌سازد و در نتیجه درد، التهاب، عفونت و در نهایت پوسیدگی دندان را به دنبال دارد.

 

 

دندانپزشکان بر اساس این علائم تصمیم می‌گیرند چه موقع جراحی دندان عقل لازم است. برای جراحی دندان عقل نهفته و خارج کردن آن باید شکافی روی لثه ایجاد کرد، استخوان‌هایی که جلوی ریشه دندان‌ را گرفته‌اند خارج نمود و سپس دندان را به چند تکه تقسیم و هر یک از تکه‌ها به ترتیب از دهان خارج شوند. پس از این مرحله، بخیه لثه به سرعت انجام شده و قطعا این پروسه بدون درد نیست.

به گزارش مدیکال دیلی، همچنین دندانپزشکان جهت بیهوش کردن بیمار به منظور انجام جراحی دندان عقل سه گزینه دارند که شامل بیهوشی موضعی، مصرف آرام بخش‌ها و بیهوشی عمومی می‌شود. در بیهوشی موضعی یک یا چند تزریق «نووکائین» در نزدیکی محل دندان عقل به منظور بی‌حس کردن لثه انجام می‌شود و در بیهوشی عمومی هم بیمار به طور کامل بیهوش می‌شود.

جراحی لثه با لیزر

جراحی لثه با لیزر در مرکز گروه دندانپزشکی فرآیش

با استفاده از لیزر به عنوان یک روش درمانی جدید می توان انواع بیماری های لثه و مشکلات دندان را درمان کرد. مرکز پزشکان فرایش از لیزر بافت نرم دایود برای درمان مشکلات مختلف دهان و دندان استفاده می کنند. امروزه لیزر ها یک روش درمانی بدون درد را در اختیار دندان پزشکان قرار داده اند که از طریق آن امکان از بین بردن باکتری های خطرناک دهان و چرک وجود دارد و به این ترتیب می توان دندان هایی را درمان کرد که در صورت استفاده از روش های درمانی استاندارد مورد استفاده برای بیماری پریودنتال قابل درمان نبودند.

آدرس: ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، روبروی ساختمان های ایران سکنا، نبش کوچه نرگس، برج پاپلی، طبقه ۱، واحد ۱۰۲

تلفن: ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ – ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳