تماس مستقیم با پزشک ۰۹۱۲۳۰۱۲۴۶۵

دندانپزشکی اختیاریه

آیا ایمپلنت جایگزین مناسبی برای دندان های از دست رفته است؟
آیا نگران جراحی، بخیه و درد ایمپلنت هستید؟

آیا ایمپلنت فوری برایم امکان دارد؟

 

دیگر ترس و نگرانی های ایمپلنت را برای همیشه فراموش کنید.
ایمپلنت بدون جراحی،بخیه و خونریزی برای اولین بار در ایران (تضمینی)


برای دریافت مشاوره رایگان از پزشک در هر ساعتی، فرم زیر را تکمیل نمایید.

دندانپزشکی دیجیتال اختیاریه

اولین مرکز دیجیتال دندانپزشکی با متد روز اروپا، در ایران

آدرس: ميدان اختياريه، اختياريه شمالي، نبش كوچه ابهري، (طبقه فوقاني بانك قوامين)، پلاك٢، واحد١
۰۹۱۲۳۰۱۲۴۶۵

ایمپلنت دیجیتال ( ایمپلنت بدون جراحی، بخیه و خونریزی) و مراحل درمان:

روش مناسبی است که جایگزین درمان های سنتی و کاهش مشکلات احتمالی می شود که در درمان ایمپلنت سرعت، دقت، کیفیت و زیبایی کار نهایی افزایش می یابد. پس از دریافت اطلاعات کامل با استفاده از اسکنر داخل دهانی و بررسی بافت سخت و نرم، گاید (شابلون) جراحی و روکش موقت  توسط پرینتر سه بعدی ساخته شده و کاشت ایمپلنت توسط گاید بسیار دقیق و ایمن بدون جراحی و برش لثه و بخیه انجام می شود. روکش موقت با نمای بسیار طبیعی در روز جراحی و بلافاصله پس از جایگذاری ایمپلنت برای بیمار قابل نصب می باشد. بطور میانگین یک جراحی تک واحدی ایمپلنت از ابتدای جراحی تا تحویل پروتز موقت، ۱۵ دقیقه زمان می برد.

تفاوت های جراحی  برش لثه و جراحی بدون برش لثه

برش لثه و بخیه:

احتمال ایجاد مشکلات پروتزی در کار نهایی
بخیه و خونریزی
درد و تورم
صدمه به لثه
متوسط جلسات مراجعه به مطب زیاد

بدون برش لثه:

کیفیت زیبایی پس از جراحی بسیار رضایت بخش
بدون تورم، بخیه، خونریزی و درد
متوسط جلسات مراجعه به مطب بسیار کم

CAD – CAM

جهت ساخت پروتزها و روکش های دندانی، قالب ها به وسیله اسکنر مخصوص اسکن می شوند و وارد کامپیوتر شده، سپس طراحی پروتز در نرم افزار مخصوص انجام می شود و نهایتا این پروتز یا روکش توسط ماشین تراش کامپیوتر ساخته می شود. به طور خلاصه کلیه پروتزها و روکش های زیبایی و سرامیکی بدون خطا و بسیار  طبیعی و زیبا در مطب دندانپزشکی اختیاریه ساخته و بعد از یک ساعت به بیمار تحویل داده می شود و دیگر لازم نیست که برای انجام روکش های زیبایی و درمانی هفته ها در شلوغی و ازدحام لابراتورها منتظر بمانید.

لیزر اربیوم

لیزر همه منظوره است که به دندانپزشک امکان می دهد بتواند انواع نیازهای دندانپزشکی را رفع کرده و بسیار کارامدتر و موثرتر از روش های سنتی، درمان را انجام دهد. لیزر اربیوم، لیزر بافت سخت است که می تواند بافت های سخت(مانند مینای دندان) و بافت های نرم را برش دهد. مصرف اصلی این لیزر برداشتن بخش های پوسیده دندان برای آماده کردن آن جهت دریافت پرشدگی است. دقت بالای تکنولوژی لیزر به ما اطمینان می دهد تا حد امکان بافت های سالم دندان و لثه دست نخورده باقی می ماند. لیزر اربیوم صدای لرزشی که در دریل بیمار را می ترساند و اذیت می کند، ندارد بلکه کاملا آرام و بی صدا بوده و ماهیتا روشی بدون درد است که بیشتر ساختار دندان را در جای خود حفظ می کند. در واقع در بیشتر درمان های لیزر اربیوم، نیازی به بي حسي نمی باشد. این امر باعث می شود بتوان کارهای دندانپزشکی را بدون نیاز به تزریق بی حسی انجام داد بنابراین خیلی زودتر بیمار می تواند فعالیت های خود را از سر بگیرد. لیزر اربیوم برای انواع کارهای دندانپزشکی قابل استفاده است اما بیشترین کاربرد آن در برداشتن پوسیدگی های دندانی است که پس از آن دندان با مواد پر کننده، پر می شود. همچنین در عمل کانتورینگ لثه این لیزر بسیار استفاده می شود. برای آماده سازی یا شکل دهی دندان ها پیش از جایگذاری باندینگ کامپوزیت نیز لیزر کمک بزرگی برای دندانپزشک می باشد. به این ترتیب با عمل ملایمتر و آسانتر با لیزر می توان دقت را بسیار افزایش داد که همه این ها به معنی نتیجه بهتر درمان می باشد.

اسکنر داخل دهانی:

اسکنر داخل دهانی ۳D shape یکی از برترین برندهای جهان  برای قالب گیری دیجیتال است که کیفیت و کارایی آن در مقالات بسیاری با محصولات مشابه و روش های سنتی مقایسه شده و همواره جزء برترین محصولات رده بندی شده است. از نکات نشان دهنده کیفیت برتر این روش: سرعت، دقت، صحت و تطابق بالای قالب با رنگ واقعی و شرایط دهان بیمار است. همچنین از مزایای سیستم می توان به سرعت بالای اسکن(اسکن کل دهان بیمار در زمانی حدود ۵ دقیقه)، کاهش مراحل و زمان برای پزشک و بیمار، دقت کلینیکی بالا، قابلیت ایجاد مدل جدید در صورت بروز خطا، حذف متریال قالب گیری در اکثر موارد و رنگ واقعی مدل اشاره کرد.

ساير خدمات دندانپزشكي با ليزر

لمينيت، ونير كامپوزيت
بليچينگ (سفيد كردن دندان ها)
اطفال
درمان ريشه
تغيير فرم، شكل و رنگ لثه با ليزر
پروتزهاي ثابت و متحرك
جراحي لثه با ليزر بدون نياز به بخيه و پانسمان
اصلاح طرح لبخند

ویدئوها

آدرس: ميدان اختياريه، اختياريه شمالي، نبش كوچه ابهري، (طبقه فوقاني بانك قوامين)، پلاك٢، واحد١

تلفن های تماس: ۲۲۵۶۰۱۶۴

تماس مستقیم با پزشک: ۰۹۱۲۳۰۱۲۴۶۵

دندانپزشکی اختیاریه

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.