سرزمین رویایی لی لی پوت

سرزمین رویایی لی لی پوت اولین شهر کودک ایران با رویکرد به آموزش مشاغل و آموزش های شهروندی تلاش می کند رویای کودکانه فرزندان ایران زمین را محقق کند. ما در لی لی پوت معتقدیم خانواده ها و کودکان ایرانی شایسته سطح بالایی از خدمات با بهترین کیفیت می باشند و از این رو با ارائه خدماتی بروز و مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا و با در نظر گرفتن ارزش های والای ایرانی اسلامی به توسعه استعدادها و خلاقیت های آینده سازان این مرز و بوم کمک نماید.

اولین شهر مشاغل

 رویای کودک خود را به واقعیت تبدیل کنید.


پزشکی و دندانپزشکی

آشنا کردن کودکان با کسانی که در جهت حفظ بهداشت و سلامتی ما زحمت می کشند و آشنایی با رعایت اصول بهداشتی مثل رعایت بهداشت دهان و دندان از اهداف این غرفه است. استفاده از قوه تخیل در کودک و تجربه همانند سازی با بزرگسالان کمک می کند ترس از پزشک و دندانپزشک با در دست گرفتن وسایل پزشکی از بین برود.

 

نقاشی بهترین روش برای ابراز هیجانات و احساسات کودک است و به کودکان کمک می کند تا مفاهیم انتزاعی را بهتر و سریع تر و عمیق تر بیاموزند. هدف ما در این غرفه کمک به خلاقیت و پرورش قدرت تفکر کودک است.

 

رانندگی و فرهنگ ترافیک

آموزش فرهنگ ترافیک به کودکان یکی از اساسی ترین مباحث مربوط به فرهنگ سازی و افزایش توجه و احترام به مقررات ترافیکی در شهرهاست. در این غرفه با ایجاد محیطی مشابه شبکه معابر شهری در ابعادی کوچک تر تلاش می کنیم کودکان احترام به خط سفید و رانندگی بین خطوط را عملی بیاموزند.

 

خاله بازی

افزایش ارتباط کودک با محیط بیرون و گسترش دنیای اجتماعی او همچنین توسعه همکاری، همیاری و مشارکت از دستاوردهای این غرفه می باشد.

 

فضای بازی نوپایان

این غرفه ویژه نو پایان از سن هشت ماهگی تا دو سال می باشد.

 

صخره نوردی و ماجراجویی

لذت تجربه هیجان و صعود در بازی هیجان انگیز روپ ادونچر ( ماجراجویی تور و طناب ) و دیوار سنگ نوردی با تأییدیه فدراسیون


شیرینی پزی

هدف این غرفه لذت یک تجربه متفاوت خارج از خانه همراه با آموزش مهارت های زندگی برای تقویت اعتماد به نفس و تقویت رفتارهای اجتماعی ( میزبانی و تعارف کردن و...) است.مهندسی و نجاری

در این غرفه کودکان همانند سازی با بزرگ سالان را تجربه می کنند و حس تخیلات و تصورات کودک تحریک می شود. اعتماد به نفس پس از ساخت یک سازه در کودکان تقویت و موجب شکوفایی استعدادهای نهفته و بروز خلاقیت می شود.

 

خلاقیت با استفاده از دور ریختنی ها

کودکان در این غرفه یاد می گیرند که از مواد به ظاهر دورریختنی با کمک خلاقیت می توان وسایل قابل استفاده ساخت. خلق آثار هنری خلاقانه با دور ریختنی ها، کاهش تولید پسماند و حفظ منابع ملی، تقویت باورها و ارزش های دینی مثل قناعت و صرفه جویی و احساس مسئولیت در قبال محیطی که در آن زندگی می کنیم از اهداف این غرفه می باشد.

 

فروشگاه بازی

آشنایی با مفاهیم اولیه کسب و کار، آشنایی با مفاهیم پول و خرید و فروش، رشد ذهن اقتصادی و گسترش دنیای اجتماعی کودک از دستاوردهای این غرفه است.

 

قهرمانان شهر

آتش نشان ها همواره در ذهن کودکان قهرمان های شهر بوده اند. در این غرفه مهارت اکتشافی و حس اعتماد به نفس پس از خاموش کردن آتش در کودکان تقویت می شود و کودکان قدرت ابراز وجود و رهایی از ترس و کمرویی و خجالت را پیدا می کنند. پارتی روم لی لی پوت مجلل ترین سالن برگزاری همایش ها و جشن های ویژه کودکان با بهترین و بروزترین منوها آماده برگزاری جشن ها و برنامه های شماست.

 


پارتی روم لی لی پوت مجلل ترین سالن برگزاری همایش ها و جشن های ویژه کودکان با بهترین و بروزترین منوها آماده برگزاری جشن ها و برنامه های شماست.

 

امید آن است که راه اندازی این مجموعه خدمتی در جهت ایجاد زمینه لازم برای ارتباط آگاهانه با کودکان که به حق آینده از آن ایشان است باشد. در چنین بستری و با ارائه الگوهای صحیح رفتاری و تربیتی به آن ها در قالب آموزش های شهروندی می توان فردایی آرام تر و ایمن تر و آبادتر را برای کشورمان متصور شد.

تماس با ما

تماس سریع
0%
0%

0% تخفیف ویژه

اطلاعات تماس

تهرانپارس، اتوبان شهید باقری، خروجی 196 غربی، خیابان اردیبهشت (طباطبایی نسب)، جنب شهرداری ناحیه 4 منطقه

تلفن تماس :

02177760640 - 02177760653

اطلاعات تماس

 

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.