جوانی با ژل

ژل ها

 

ژل ها در جوانی پوست چه نقشی دارند؟

جوانی و زیبایی، سهم ما از پیشرفت علم در سال های اخیر است. کافی است کمی بیشتر به خودتان فکر کنید، اولین موضوعی که به ذهنتان خطور می کند، از دست رفتن جوانی و به دنبال آن کم شدن شادابی است. با افزایش سن:

 • عوامل درونی و بیرونی، زیبایی و لطافت پوست شما را تحت تاثیر قرار می دهند.
 • خاصیت ارتجاعی و چربی های لایه های زیرین پوست، کاهش پیدا می کند و به دنبال آن اولین خطوط و چین و چروک در اطراف چشم ها و لب به وجود می آیند.
 • پوست شما افتاده به نظر می رسد و دیگر شادابی گذشته را ندارد.

 

برای رفع این مشکل روش های متفاوتی از قبیل جراحی، تزریق ژل و ... وجود دارد. از آنجایی که ژل ها می توانند باعث حجم دهی خوب و نتایج قابل رویت در همان جلسه شوند و نیز هزینه و سختی کمتری از انجام جراحی های زیبایی دارند، لذا امروزه در جوانسازی پوست با استقبال زیادی روبرو گردیده اند.

 

انواع مختلفی از ژل ها تولید شده‌اند ولی بیشترین نوع مورد استفاده در دنیا ژل‌هایی از جنس «اسید هیالورونیک» هستند.

 • هیالورونیک اسید به طور طبیعی و با غلظت بالا در بافت زمینه‌ای پوست وجود دارد.
 • با افزایش سن، غلظت و مقدار آن کاهش می‌یابد و این کاهش در پوست باعث ایجاد شلی و چروک می شود.

بنابراین تزریق ژل هایی از این جنس می‌تواند باعث ترمیم و احیاء چروک‌ها، پر کردن شیار‌های طبیعی مثل خطوط خنده و خطوط لبی چانه‌ای و همچنین سفتی و لیفتینگ پوست شود.

 

از محصولات با کیفیت استفاده کنید .... سلامتی شما ارزشمند است


ژل LG (برنده ی جایزه ی زیبایی و جوانی در سال 2016)

کمپانی LG پس از تحقیقات گسترده در سال ۱۹۹۸ موفق به تولید ماده هیالورونیک اسید سنتتیک گردید و توانسته است با به کارگیری تکنولوژی منحصر به فرد HICE برتری و مزایایی در مقایسه با سایر برندها ایجاد کند. که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نکته ی مهم در ژل با کیفیت، سازگاری و به دنبال آن ماندگاری حجم تزریق شده است. ژل های LG با به کارگیری تکنولوژی HICE با بافت بدن سازگاری کامل داشته و به مدت طولانی حجم خود را حفظ می کنند.
 • بعد از تزریق ژل های متفرقه شاهد تجمع آنها در یک ناحیه یا به اصطلاح گلوله شدن آن و ایجاد پوستی ناهموار هستیم. اما در ژل های LG به دلیل یکنواختی و انعطاف پذیری حاصل از تکنولوژی HICE سطحی صاف، یکنواخت و ظاهری طبیعی پس از تزریق ایجاد می شود.

 

کیفیت و استاندارد

 • علیرغم نظارت نهادهای دولتی، محصولات قاچاق، نامعتبر و بدون مجوز به صورت گسترده در بازارهای پزشکی موجود می باشند و سلامت افراد را تهدید می کنند ماندگاری کمی دارند، و در بسیاری از موارد منجر به واکنش های آلرژیک و همچنین جا به جایی ژل تزریق شده می شوند.
 • هیالورونیک اسید تولید شده توسط کمپانی LG دارای تاییدیه های معتبر دنیا نظیر سازمان غذا و داروی آمریکا FDA، سازمان تایید کیفیت داروی اروپا EDQM ،KFDA ،ISO13485 ،CE و وزارت بهداشت و درمان ایران می باشد.
 • این محصول با ماندگاری و ایمنی بسیار بالا، منتخب سیاستمداران، هنرمندان و افراد مشهور در سال های اخیر بوده است

 

تنوع محصولات

 • به دلیل تفاوت سطح و عمق چین و چروک های پوستی، مشخصات ژل تزریقی در لایه های پوست نیز متفاوت است. ژل های LG در چند مدل و به صورت تخصصی برای هر ناحیه تولید شده است. به طور مثال، در ناحیه خطوط خنده جهت رفع افتادگی به کار می روند و در ناحیه لب، دارای اثر حجم دهندگی می باشند.

پرسش های متداول

اثر ژل ها تا چه زمانی باقی می ماند؟

زمان ماندگاری ژل های با کیفیت از برند های معتبر موجود در بازار، معمولاً 6 تا 12 ماه می باشد که این مورد در ژل های LG تا حدود 14 ماه افزایش می یابد.

 

آیا پوست پس از گذشت مدتی از تزریق ژل و جذب آن افتاده و بد فرم می شود؟

ژل های استاندارد در ناحیه تزریق، موجب تحریک کلاژن های پوست و بازسازی مجدد می شوند و در نهایت باعث رفع افتادگی دائمی می شوند. در ضمن به دلیل جذب آب توسط هیالورونیک اسید، رطوبت و شادابی پوست افزایش می یابد.

 

آیا امکان جابجایی و حرکت ژل تزریقی وجود دارد؟

ژل های LG پس از تزریق تحت تاثیر فشار و حرارت جابجا نشده و سطحی یکنواخت و ظاهری طبیعی ایجاد می کنند.

 

آیا تزریق دردناک است و باعث کبودی می شود؟

سرنگ های LG جهت تزریق بسیار آسان و کم درد طراحی شده اند. نوع لیدوکایین دار این محصول برای بی حسی در زمان تزریق می باشد و به دلیل غلظت روان و مناسب معمولا این عارضه دیده نمی شود.

 

من قبلا ژل تزریق کرده ام، تزریق نوع دیگر ژل در همان ناحیه امکان پذیر است؟

یک محصول با کیفیت با بافت بدن سازگاری کامل دارد و بدون هیچ واکنش آلرژیکی خود را با آن تطبیق می دهد.

 

آیا تزریق ژل ها در بلند مدت می تواند ایجاد عارضه نماید ؟

نه تنها مشکلی ایجاد نمی کند بلکه پس از مدتی هیالورونیک اسید موجود در ژل ها با جذب آب، سبب تقویت کلاژن و در نتیجه تقویت بافت های آسیب دیده می شود.

فرم تماس با ما

تماس سریع
0%
0%

0% تخفیف ویژه

اطلاعات تماس

محدوده شهید بهشتی

تلفن تماس :

02188102102

اطلاعات تماس