02126768440  - 02122045323

09124449962 - 09123764316

قیطریه، کوچه حدادزاده، بن بست اتحادیه، پلاك ٢، واحد ٢

خیابان آفریقا، بالاتر از اسفندیاری کوچه گلفام، ساختمان گلفام، واحد 13

اطلاعات تماس

 

خدمات مرکز زیبایی ماه مد شامل:

ژل و بوتاکس

زاویه بندی صورت

کوچک کردن بینی بدون جراحی

لیپوماتیک جهت لاغری در یک جلسه

لیزر موهای زائد

انجام کلیه خدمات زیبایی

میكرو نیدلینگ جهت جوانسازی و رفع جای جوش و منافذ باز صورت

انجام کلیه خدمات زیبایی

لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک

یک ماده موثر و سریع برای برداشتن چربی هایی است که پیش از این قادر به از بین بردن آن نبوده اید. به کمک لیپوماتیک چربی های تجمع یافته در نواحی مختلف مانند پهلو و ران ها و شکم و کفل ها را می وان از بین برد. پیش از لیپوماتیک دیدگاه هایی نظیر لیپولیزر یا لیپوساکشن مورد استفاده قرار گرفت.

در بهره گیری از روش های ساکشن و لیپولیزر که منجر به تخلیه چربی ها می شود، حالت تهاجمی تری نسبت به لیپوماتیک داشت.این روش بسیار بی خطر می باشد و امروزه در دنیا یک روش مطمئن برای لاغری و تخلیه چربی شناخته شده است. لاغری با لیپوماتیک مخاطره ای برای فرد در پی ندارد و معمولا در طول یک جلسه نتیجه بسیار مطلوبی را به فرد متقاضی ارائه می کند.

به کمک لیپوماتیک تمام نواحی بدن که دارای توده چربی بوده را می توان تراشید و چربی های انباشته در آن ناحیه را از بین برد. البته از بین بردن چربی های انباشته در آن ناحیه را از بین برد. البته از بین بردن چربی ها در روش لیپوماتیک به معنای سوزاندن چربی ها عبارت برداشتن چربی برای لیپوماتیک مناسبتر است، زیرا لیپوماتیک با قدرتی که دارد مانع از سوختن چربی ها می شود و در واقع بافت و سلول های چربی را بدون کوچکت رین آسیب از زیر پوست بیرون می کشد به همین دلیل است که یک مریت فوق العاده را به متقاضیان ارائه می نماید و آن هم تزریق چربی بیرون کشیده شده در سایر نواحی است.

در واقع لیپوماتیک با با ایجاد لرزش در سلول های چربی آنها را در هم می شکند و در نهایت تخلیه می نماید. در این روش مشخص درد مختصری احساس می کند. دوره نقاهت در این روش کوتاه است. مدت زمان عمل لیپوماتیک کوتاه است و زمان بسیار کمی در اتاق عمل خواهد بود. عمل جراحی بدون برش و جراحی انجام می شود و نیازی به بستری در بیمارستان نیست. بعد از عمل لیپوماتیک ظاهر بهتر می شود و در واقع لیپوماتیک پوست را به صورت همزمان لیفت می کند و عوارض آن خیلی کم است و خطر آمبولی در آن وجود ندارد. کبودی بعد از جراحی نسبت به دیگر روش ها کم است.


مزایای لیپوماتیک نسبت به سایر روش ها

1- یکنواختی لایه چربی زیر پوست در لیپوماتیک عالی است و هیچ گونه بقایای مانده از چربی که در روش های دیگر ساکشن بصورت گلوله مانند در زیر پوست لمس می گردد در این روش وجود ندارد.

2- نیاز به بستن گن در این روش برای بیمار دو هفته است که در مقایسه با ساکشن سنتی (6 ماه) و لیزر لیپولیز (4-2 ماه) بسیار کوتاهتر است. در عین حال بستن گن  40 - 30 روز برای بهتر جمع شدن پوست توصیه می گردد.

3- جمع شدن پوست در این روش نسبت به روش های دیگر ساکشن بدلیل صدمه کمتر به ترابکولاهای پوستی بمراتب بهتر می باشد.

4- در این روش بیحسی موضعی کافیست و بیمار درد ندارد در حالیکه در روش های دیگر ساکشن چنانچه با بیحسی موضعی انجام گیرد معمولا بیمار احساس ناراحتی و درد دارد و معمولا نیاز به داروهای آرام کننده و خواب آور و حتی بیهوشی خفیف می باشد.

5- تورم و ترشحات پس از عمل در این روش بسیار کمتر است و ترشح از محل ساکشن نهایتا 36 ساعت طول می کشد در حالیکه در روش های دیگر ساکشن طولانیتر است.

6- ریسک عفونت در لیپوماتیک Lipomatic بسیار کم می باشد.

7- احتمال آمبولی چربی نسبت به روش های دیگر ساکشن بسیار کم می باشد و تاکنون گزارش نشده است.

8- لیپوماتیک نیاز به بستری ندارد و بیمار بلافاصله بعد از عمل می تواند بسر کار بازگردد.

9- خستگی و کوفتگی پس از عمل نسبت به روش های دیگر ساکشن بمراتب کمتر است.

10- گرچه جمع شدن پوست در لیپوماتیک نسبت به روش های دیگر بسیار بهتر صورت می گیرد ولی در مواردی که شلی و افتادگی پوست زیاد باشد نیاز به عمل جراحی وجود خواهد داشت. با اینحال عمل جراحی پس از لیپوماتیک نسبت به بیمارانی که با لیپوماتیک چربی های آنها تخلیه نشده است، عمل محدودتر با برش کوچکتری خواهد بود و در بسیاری از موارد ابدومینوپلاستی که نیاز به در آوردن ناف وتغییر محل ناف می باشد، پس از عمل لیپوماتیک می توان ناف را در جای خود حفظ کرد و افتادگی پوست زیر شکم را با برش محدودتری برطرف نمود.


توصیه های لازم بعد از جراحی با لیپوماتیک:

1- به دلیل عدم تحریک کلاژن ها و شلی پوست بعد از جراحی با لیپوماتیک، حداقل تا 9 هفته گن پوشیده شود. البته بهترین زمان توصیه شده برای پوشیدن گن 6 ماه است.

2- به دلیل اینکه کبودی، خونریزی و کوفتگی با لیپوماتیک زیاد است و این کبودی حداقل تا 2 هفته طول می کشد به بیمار اطلاع داده شود که بیمار دچار استرس نشود.

3- به دلیل خونریزی شدید بیمار و احتمال افت شدید فشار خون، در اطاق عمل حتما  ست احیا و  کیسه های خون مطابق با گروه خونی بیمار از قبل مهیا باشد که در صورت نیاز بیمار, بلافاصله به بیمار خون تزریق شود.

4- به دلیل آسیب احتمالی به تخمدانها ناشی از ضربات شدید ویبریشن و هم چنین خونریزی شدید ناشی از استفاده از لیپوماتیک، جلو و عقب افتادن پریود امری شایع است. پس برای جلوگیری از استرس به بیمار، حتما بیمار از نامنظمی پریود بعد از عمل آگاه شود.

 

زاویه دار کردن صورت

زاویه دار کردن صورت:

زاویه دار کردن صورت و قلبی شکل کردن آن مدت هاست از نظر زیبایی و ظرافت مورد توجه افراد بوده است. صورت زاویه دار، صورت قلبی شکل یا بیضـی شکل است که نشان زیبایی زنانه است. این به یک انسان ظاهری جوان، شاداب و ظریف می دهد که به شدت مطلوب است. فاصله سازی و شکل دهی به صورت تکنیکی است که به افراد صورتی زاویه دار و بیضی شکل تر می دهد که زیباتر و خوش ظاهرتر است.

لاغری سیمای ظاهر علاوه بر اینکه به فرد ظاهری جوان تر می دهد، باعث می شود پوست شاداب تر و سالم تر به نظر برسد. همچنین پوست شما بعد از پایان روند ارتجاعی تر و نرم تر خواهد شد. زاویه دار کردن صورت بدون عمل جراحی به صورت برجسته کردن چانه با استفاده از تزریق ژل، بوتاکس، امواج رادیوئی و هایفوتراپی انجام می پذیرد. برجسته کردن چانه با پر کننده های پوستی، لیفت و سفت کردن نقاط مختلف صورت با نخ انجام می شود.

 


بوتاکس (خط چانه):

بوتاکس می تواند عضله ضخیم فک (ماستر) را کوچک کند، در نتیجه پهنی فک را لاغر می کند. همچنین در طول زمان تغییر حالت استخوان فک رخ می دهد که باعث افزایش تاثیرات لاغری فک می شود. با بوتاکس ما می توانیم صورت را با استفاده از هدف گذاری عضله های مشخصی از فک به صورت زاویه دار درآوریم. نحوه عملکرد اصلی بوتاکس آرام کردن و کوچک کردن عضله ای است که به آن تزریق می شود. این باعث تاثیر بر روی خط چانه می گردد و یک قدم مهم در رسیدن به صورت زاویه دار محسوب می شود.

حد فاصل چانه مهم است زیرا ما نمی خواهیم چانه تیزی پیدا کند اما دو بعدی باشد. این مهم است که آن را تا جایی که ممکن است متعادل و 3 بعدی سازیم. با وجود اینکه چانه یک منطقه کوچک بر روی صورت است چانه در واقع 8 نقطه دارد که می تواند منحنی شکل شود یا بالا کشیده شود.

بی حسی موضعی برای اولین بار به منطقه ای از چانه که باید تزریق ژل انجام شود زده می شود و سپس پرکننده از نقطه مورد نظر اجرا می شود. نتایج را آنی می توان دید و هیچگونه زمان نقاهتی نیاز ندارد. اثرات جانبی معمول فقط محدود به نقطه تزریق می باشد، همانند قرمز شدن و برجسته شدن در همان نقطه تزریق که در طی چند روز از بین می رود.

برجسته کردن چانه با تزریق ژل:

برای زاویه دار کردن فک لازم است که چانه با استفاده از تزریق ژل تیزتر به نظر برسد. به اندازه که چانه قسمت کوچکی از صورت شما را تشکیل می دهد، 8 قسمت دارد که می تواند بلندتر و برجسته تر شود. مشاور اولیه به منظور معین کردن قسمت هایی از چانه که احتیاج به بهبود دارند انجام می شود.

 


مزایای استفاده از تزریق ژل و برجسته کننده چانه چیست ؟

  • غیر جراحی است
  • نتایج فوری
  • کمترین حد لازم دوره نقاهت
  • زاویه دار کردن صورت
  • شکل و فرم صورت را بهبود می دهد

حد فاصل حد چانه مهم است زیرا ما نمی خواهیم چانه تیزی پیدا کند اما دو بعدی باشد.

بی حسی موضعی برای اولین بار به منطقه ای از چانه که باید تزریق ژل انجام شود زده می شود و سپس پرکننده از نقطه مورد نظر اجرا می شود. نتایج را آنی می توان دید و هیچگونه زمان نقاهتی نیاز ندارد. اثرات جانبی معمول فقط محدود به نقطه تزریق می باشد، همانند قرمز شدن و برجسته شدن در همان نقطه تزریق که در طی چند روز از بین می رود.

 

چه افرادی نیاز به پرکننده چانه دارند؟

  • چانه تخت یا کوتاه
  • چانه دارای انحراف
  • بهبود حد فاصل های صورت
  • برای رسیدن به صورت 7 شکل و زاویه دار

تماس با ما

تماس سریع
50%
50%

50% تخفیف ویژه

50 درصد تخفیف ویژه پهلو

 

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.