محصولات حاج فرج

قرص لاغری مهزل

مشخصات اصلی (محتویات قرص لاغری مهزل):

قرص لاغری مهزل کاملاً گیاهی است که از ترکیبات زیر تشکیل شده است:

 • میوه زنیان
 • میوه رازیانه
 • سرشاخه گلدار سداب
 • زیره کرمانی
 • سرشاخه مرزنجوش
 • پودر بوره ارمنی
 • لاک مغسول

 

به علت اینکه تمام موارد تشکیل دهنده قرص لاغری مهزل، کاملاً طبیعی و گیاهی هستند، کاملاً با بدن انسان سازگاری داشته و جایگزینی مناسب برای قرص‌های لاغری شیمیایی می‌باشد.

 

نحوه عملکرد قرص لاغری:

داروی قرص لاغری مهزل، با ایجاد کم اشتهایی، تغییر متابولیسم و هضم مناسب، چربی سوزی و دفع مواد زائد از بدن، باعث کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام می‌شود.

 

طرز مصرف قرص لاغری مهزل:

هفته اول: قبل از ۲ وعده غذائی یک عدد، با یک لیوان عرق زیره (در صورت عدم تمایل آب گرم یا آب کرفس)

هفته دوم به بعد: قبل از ۲ وعده غذائی دو عدد، با یک لیوان عرق زیره (در صورت عدم تمایل، آب گرم یا آب کرفس

 

لازم به ذکر است مصرف همزمان قرص لاغری مهزل با چای لاغری تیما هیچ اختلالی ایجاد نکرده و شما می‌توانید برای رسیدن به بازدهی بیشتر، از آنها به طور همزمان استفاده نمایید.

 

دارای مجوز از وزارت بهداشت، سلامت و آموزش پزشکی (شماره مجوز: ۰۹۰-۹۱-س-ت)

قرص والی فلور

- آرام بخش اعصاب
- ضد اضطراب
- محرک خواب
- ضد اسپاسم
- مسکن دردهای عصبی

 

قرص رازی

- درمان درد مفاصل
- کمر درد
- نقرس
- دردهای سیاتیکی
- دیسک
- رماتیسم
- آرتروز
- سر درد
- آرتریت روماتویید
- بیماری های خود ایمنی
- مسهل اخلاط بد از مفاصل 

 

قرص آلیکوم

مطالعات نشان داده است كه سير با اثر مستقيم روي عضلات صاف ديواره عروق باعث وازوديلاتاسيون عروق محيطي مي گردد به نظر مي رسد اين دارو با باز نمودن كانال هاي پتاسيم موجب هيپر پلاريزه سيون پتانسيل غشا و وازوديلاتاسيون عروق مي گردد .

همچنين مطالعات در آزمايشگاه كه با عصاره آبي، عصاره الكلي و با پودر سير انجام پذيرفته نشان داده است كه سير از طريق فعال كردن نيتريك اكسايد سنتتاز باعث افزايش توليد نيتريك اكسايد و در نتيجه پائين آمدن فشار خون مي گردد اين نتايج توسط آزمايشات در انسان نيز تاييد گرديده است .

از سير در كاهش كلسترول و تري گليسيرد احتمالا از طريق مهار آنزيم هاي كليدي سنتز كلسترول و اسيد هاي جرب مانند هيدروكسي متيل گلوتاريل كوآنزيم A و استيل كوآكربوكسيلاز ظاهر مي شود .

سير با افزايش فعاليت فيبرينو ليتيكي،‌ افزايش انعقاد و وقفه و تجمع پلاكتي از ايجاد لخته جلوگيري مي كند .

 

شربت سکنجبین عنابی

طبیعت: معتدل رو به سرد

خاصیت: ضد صفرا، کاهش حرارت بدن، ضد ورمهای خونی، ضد جوش های خونی بدن، جوش های داخل بینی، تصفیه خون، مقوی کبد.

 

 

شربت زاتاریا

ضد عفونی کننده، ضد التهاب قوی و خلط آور در درمان آسم و برونشیت، سرفه های کهنه و تنگی نفس

 

شراب رضوی

شربت رضوی یا شراب حلال منسوب به امام رضا علیه السلام شرابی حلال و نشاط آور شامل ترکیبات؛ مویز هسته جدا شده، آب باران یا چشمهٔ مشرقی، عسل مصفّی، زنجبیل، میخک، دارچین، زعفران، سنبل الطیب، عود، مصطکی می باشد. این شراب بنام شربت رضوی (یا شربت زبیب) معروف می باشد.

حداقل مدت بعمل آوری شراب حلال ۴ روز می باشد، که در کتاب گرانقدر رساله ذهبیه اندازه ترکیبات و نحوه خاص حساس به عمل آوری آن کامل شرح داده شده است.

این شراب حداقل ۳ ماه باید بماند تا قابل استفاده باشد، و هرچه بماند خاصیت آن بهتر می شود.

از حضرت امام رضا آمده: برای نقرس و کل بیماری های ناشی از سردی، و بادهای آزار دهنده مفید است.

از دیگر خاصیت های تجربه شده:

برای اعصاب، حافظه و الزایمر، پارکینسون، کم خونی، ضعف، معده، ترش کردن، نفخ، یبوست، رماتیسم، بواسیر، واریس، نقرس، شیرافزا، رفع سودا، رفع سده ها و گرفتگی عروق و … بسیار مفید است.

بهترین موقع مصرف این شراب بعد از غذا بصورت خالص و یا ترکیب با آب می باشد.

 

شامپو لادن

گل نسترن بومی آمریکای لاتین است. گیاهی بادوام با عمر یک‌ساله است که خواص پاک‌کنندگی آن به‌تدریج موجب بهبود پوسته‌های سر و زدودن شوره از اسکالپ می‌گردد.

 1. ویژگی‌های دیرینه یک درمان مؤثر

 گل لادن به دلیل دارا بودن خواص متعدد در درمان بیماری‌های پوستی در بین مردم شناخته‌شده است و دارای ماده مؤثر طبیعی برای درمان شوره سر می‌باشد.

 1. گل لادن سپر مانند "Shield Nasturtium"، گونه‌ای با خواص بی‌نظیر: این نوع گل لادن، گیاهی رونده است که می‌تواند تا ارتفاع 5 متر رشد کند و دارای خواص بسیار زیادی است. گل‌های آن فراوان است و دارای ویژگی‌هایی است که موردنیاز لابراتوارهای کلوران برای حداکثر تجمع مواد مؤثره می‌باشد.
 2. روش‌های ارزشمند برداشت: گل نسترن در زمان گل دادن در معرض نیم‌سایه قرار می‌گیرد. سپس با دست آن را از ریشه از درون خاک بیرون آورده و باقیمانده‌های اضافی خاک را با دقت جدا می‌کنیم. مرحله خشک شدن حدوداً 3 تا 4 روز طول می‌کشد و برای حفظ مواد مؤثر طبیعی درجه حرارت باید زیر 60 درجه باشد.
 3. استخراج دقیق عصاره: پس از برداشت، فرایند عصاره گیری در محل Gaillac در جنوب غربی فرانسه آغاز می‌شود و به روش جوشاندن کل گیاه گل‌دار انجام می‌شود. عصاره آبدار حاصله، حاوی مواد مؤثره طبیعی چون Glucotropeoline می‌باشد که خواص پاک‌کنندگی دارند.
 4. محصول درمانی غیر آلرژی‌زا: شامپو گل لادن کلوران با کمپلکس دیگری که توسط لابراتوارهای کلوران برای تضمین محصولی غیر آلرژی‌زا تولید می‌شود، دارای اثری قوی‌تر می‌شود.

"با محافظت از گیاهان، از مردم مراقبت می‌کنیم. ما کشاورز، گیاه‌شناس، محقق و داروساز هستیم."

از طبیعت محافظت کرده و تنها از گیاهانی که در معرض خطر انقراض نمی‌باشند، استفاده می‌کنیم. با کشت گیاهان موردنیاز خود، تعادل را در اکوسیستم حفظ می‌کنیم. عصاره‌های گیاهی را از گیاهانی که خود کشت می‌کنیم، به دست می‌آوریم.

استاندارد فیتو فیلیر کلوران، فرآیند استانداردهای استثنایی کیفیت به شمار می‌آید. از سال 1961 تاکنون رابطه‌ای دوستانه با دنیای گیاهان داشته‌اند. مؤسس گروه پیر فابر در Pierre fabre لابراتورهای پیر فابر دوران ترقی و پیشرفت محصولات کلوران، عزم خود را درجهت ارتقا سطح استانداردهای محصولات خود بیش‌ از پیش جزم کرده است. لابراتورهای ما از مرحله کاشت گیاهان تا تولید محصول نهایی، از یک استاندارد بسیار بالا به نام فرایند فیتو فیلیر پیروی می‌کنند. ما از شما دعوت می‌کنیم تا تمام مزایای محصولات کلوران را تجربه کنید و اثرات طبیعی نادر ورای این علم آرایشی- پوستی را کشف نمایید.

 

سکنجبین بزوری

این نوع سکنجبین حاوی بزوراتی از قبیل تخم کاسنی، تخم رازیانه، تخم انیسون، تخم کشوث، تخم خربزه، تخم خیارین و تخم کرفس است و اقلام دیگر هم بنا به نیاز به آن اضافه می شود. سکنجبین بزوری بیشتر در تب های گرم و مرکب، استسقا، سدد کبد و طحال، تسکین تشنگی در تب ها، و ضعف معده کاربرد دارد.

 

خواص تونیک

شربت اخلاط ثلاثه پاکسازی کننده بدن از اخلاط محترقه و سوخته می باشد.

به عنوان منضج اخلاط ثلاثه (بلغم، سودا و صفرا)، یک هفته قبل از رفتارهای درمانی حجامت، فصد و زالو استفاده از شربت اخلاط ثلاثه توصیه شده، تا پس از استفاده از آن، از حجامت، فصد و زالو به عنوان مسهل استفاده شود.

شربت اخلاط ثلاثه به متعادل ساختن حرارت کبد و کمک به بازسازی عملکرد طبیعی آن می شود.

شربت اخلاط ثلاثه(شربت منضج مصفای خون) به برطرف شدن انواع مشکلات پوستی مانند انواع اگزما و خارش، جوش و لک، تیرگی پوست بدن و تیرگی اطراف چشم می شود.

کمک به درمان بیماریهایی چون پمفیگوس، بهجت، پسوریازیس، آفت دهان، زردی، تلخی و دانه دار شدن زبان، ریزیش مو، واریس، گرفتگی عروق(خصوصا عروق قلب)، هموروئید و….

کمک به برطرف شدن ریفلاکس و ترش کردن معده

شربت منضج مصفای خون به برطرف شدن غلظت خون و مشکلات ناشی از آن و متعادل ساختن هماتوکریت خون کمک به برطرف شدن جوش و خارش پوست سر و ریزش موی ناشی از وجود اخلاط فاسد می شود

شربت اخلاط ثلاثه به تقویت سیستم ایمنی بدن و بالابردن مقاومت بدن در برابر بیماری ها کمک می کند.

 

 

خواص داروئی زوفا

زوفا از نظر طب قدیم ایران گرم و خشک است.

1) سرفه و ناراحتی های ریوی را برطرف می کند.
2) نرم کننده سینه است.
3) خلط آور است.
4) معده را تقویت می کند.
5) نفخ شکم را برطرف می کند.
6) ادرار آور است.
7) داروی مفیدی برای مداوای آسم است.
8) اشتها را زیاد می کند.
9) برای رفع کم خونی مفید است.
10) افسردگی را برطرف می کند.
11) برای درمان صرع مفید است.
12) برای التیام زخم برگهای زوفا را له کرده و روی زخم بگذارید.
13) برای درمان تب خال مفید است و کسانیکه تب خال می زنند باید از دم کرده زوفا استفاده کنند.
14) در قدیم از زوفا برای سقط جنین استفاده می کردند.
15) درد شکستگی را می توان با کمپرس زوفا آرام کرد. 
 

 نوشیدن زوفای جوشیده با عسل و گیاه سداب به کسانی کمک می کند که به سرفه های شدید، تنگی نفس، افراد مبتلا به رماتیسم وکسانی که نفسشان با خس خس همراه است کمک می کند. این گیاه همراه با عسل کرم های داخل شکم را می کشد و کوبیده شده آن با انجیر تازه به از خشکی در آمدن مزاج کمک میکند اثر آن قویترهم می شود.

 اگر گل زنبق یا سوسن یا شاهی به آن اضافه شود این گیاه دارویی عالی برای ورم یا آماس لوزه در گلو است و این تحت شرایطی است که به عنوان غرغره از آن استفاده شود مالیدن پماد آن به سر شپش را از بین می برد این گیاه برای کاهش بیماری خلط بسیار مناسب است و در تمام مشکلات ناشی از سرما یا بیماریهای قفسه سینه و یا ریه مناسب است و این تاثیر هنگامی است که مثل شربت استفاده شود.

طرز استفاده از زوفا 

دم کرده: مقدر 0 5گرم برگ و شاخه های گلدار زوفا را در یک لیتر آب جوش ریخته و بمدت 15 دقیقه دم کنید. مقدر مصرف این دم کرده یک فنجان سه بار در روز است.

جوشانده زوفا: مقدر 50 گرم برگ و سرشاخه های گلدار زوفا را در یک لیتر آبجوش دم کرده و بمدت نیم ساعت بگذارید به آرامی بجوشد این جوشانده را برای کمپرس استفاده کنید.

تنطور زوفاک این تنطور را می توانید از فروشگاه های گیاهان دارویی و یا برخی از داروخانه ها خریداری کنید. مقدار مصرف آن 5-10 قطره سه بار در روز مخلوط با آب است.

 

 

پودر مسمن

چاق کننده و افزایش دهنده وزن

پودر ماءالجبن افتیمونی

خواص ماءالجبن(آب پنیر): خاصیت اصلی آن سم زدائی از کل بدن است و به دلیل نفوذ سریع در تمام عروق انتهائی وریز بدن، کل بدن را از اخلاط غلیظ و گرفتگی عروق ریز پاکسازی می کند به همین دلیل در درمان انواع لک های پوستی، انواع سده ها، انواع سوء مزاج ها وانواع اختلالات خلقی مفید است. با توجه به اینکه امروزه به دلیل آلودگی هوا و انواع غذاهای کارخانه ای میزان سموم موجود در خون و کبد زیاد است توصیه می شود افراد سالم نیز به نوشیدن آن مداومت داشته باشند. با مصرف آب پنیر(ماء الجَبَنْ) کل بدن را سم زدائی کنیم.

ازجمله خواص دیگر ماءالجبن می توان به این موارد اشاره کرد:

ضد سودا، پاک کننده اخلاط فاسد خون و کبد، برطرف کننده لکه های پوستی بدن، درمان وسواس، آکنه، افسردگی، حساسیت پوستی، پسوریازیس، بوی بد دهان، واریس، یبوست مزمن، خارش، درد سیاتیک، شقاق و...

جدیدا شرکت داروسازی نیاک پودر ماءالجین را وارد بازار نموده است در ادامه طرز مصرف این پودر را خدمت شما عزیزان تقدیم می نمائیم:

(دستور مصرف پودر ماء الجبن افتیمونی)

عرق شاتره دو سوم لیوان + عرقیات (کاسنی + بید + خارشتر) یک سوم لیوان + پودر ماءالجبن افتیمونی به مقدار (4 روز اول 1 قاشق غذاخوری  4 روز دوم 2 قاشق غذاخوری  4 روز سوم 3 قاشق غذاخوری تا اینکه برسد به 6 قاشق غذاخوری) [تعداد لیوان عرقیات را نیز به تناسب تعداد قاشق های پودر اضافه نمائید تا اینکه برسد به 3 لیوان] همه را مخلوط نموده و صبح ناشتا به جای صبحانه گرم میل شود و تا ظهر حد الامکان چیزی مصرف نشود کل این ترکیبات را در سه قسمت مساوی میل کنید و بعد از خوردن هر قسمت قدم بزنید تا عرق کنید و سپس قسمت بعدی میل شود.

مصرف ماءالجبن برای بیماران مختلف به همراه موارد زیر می باشد:

1- بیماران پوستی و اخلاط سوخته هفته ای 2 بار با 20 گرم تمر هندی
2- دیابتی ها باعرقیات گزنه شنبلیله؛ گردو و...(عرق دیابت)
3- بیماری های اعصاب و پوستی با عرقیات اعصاب.
4- بیماران چربی و فشار و کلسترول با عرقیات شوید و برگ زیتون.
5- پاکسازی پوست و کبد باشربت سکنجبین یا شربت کبد.
6- تنظیم هورمون خانم ها با عرق رازیانه +بومادران.
7- بیماران قلبی عرق کیالک و عرقیات مفرح.

 

آیرون پلاس

مکمل غذایی آهن به همراه ویتامین C ، ویتامین های گروه B و ویتامین D

آهن یک عنصر حیاتی مورد نیاز برای بسیاری از عملکردها در بدن است. بنابراین برای ارائه بدن با مقادیر کافی آهن یک رژیم غذایی متنوع و متعادل لازم است ویتامین C جذب آهن را افزایش می دهد. آهن، اسید فولیک، ویتامین C، ویتامین B6 و B12 به کاهش خستگی کمک می کند. ویتامین B1 ،B6 ،B12 و C و همچنین آهن برای سوخت و ساز و تولید انرژی اهمیت دارند. آیرن پلاس علاوه بر این ها حاوی ویتامین D هم می باشد که منجر به عملکرد بهتر سیستم ایمنی بدن می شود.

ترکیبات: آهن، اسید فولیک، ویتامین های B1، B6، B12، C و D3

۶۰ عدد کپسول سخت ژلاتینی/ ۳ بلیستر

 

فرم تماس با ما

0%
0%

0% تخفیف ویژه

اطلاعات تماس

بازار بزرگ مولوی

کانال تلگرام

تلفن تماس :

021-55698040

021-55698050

09120373732

اطلاعات تماس

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.