سالن آرایش و زیبایی وی آی پی VIP

 

جشن افتتاحیه بزرگ سالن شیرین VIP پانزده بهمن ماه


برای دریافت اطلاعات کامل افتتاحیه با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید

 

منتظر حضور گرمتان هستیم

روشن کردن مو

 

روش های استفاده ار روشن كردن مو:

استفاده از پودر دكلره بدون غبار باتوجه به جنس و نوع مو كه شامل پودر آرتگو و پودر كئون كه در دو رنگ آبی و سفید می باشد پودر آبی برای موهای ضخیم و پودر سفید برای موهای نازكتر می باشد.


روش های دیگر روشن كردن مو با توجه به اینكه مشتری نمی خواد موهایش دكلره شود استفاده از مواد ضعیف تر مانند دكو كرم بس یا سه صفرها با برند لاكمه می باشد و در نهایت برای روشن كردن موهای خیلی آسیب دیده استفاده از اولاپلكس می باشد كه به دو روش اولاپلكس تراپی و استفاده از خود مواد در داخل پودر دكلره می باشد مخصوصاً برای ریمور كردن موهای شرابی و مشكی

 

مارک رنگ:

پرسونال، پرستیژ، اكیا ، CDC، ریتون، كه این رنگ ها به دلیل داشتن آمونیاك بسیار پایین از آسیب رسیدن به مو جلوگیری می كنن

پودر دكلره هم بنا به جنس و نوع مو، مقاومت مو در برابر مواد برای هر شخصی انتخاب می شود

از بهترین مواد ایتالیایی برای روشن كردن مو

استفاده می كنم، بدون هیچ آسیب دیدگی و كاملاً تضمینی و همچنین از اولاپلكس داخل مواد برای حفظ سلامت مو

 همچنین خدمات اولاپلكس تراپی هم برای درمان موهای بسیار آسیب دیده انجام می شود

انواع كراتین با بهترین مواد و همچنین كراتین درمانی برای موی آسیب دیده و اولاپلكس تراپی 

 

دکلره کردن یعنی چه؟

اولین مرحله دکلره کردن یا دکلراسیون  است که به زبان ساده یعنی برداشتن رنگ مو؛ که مخلوطی است از پودر دکلره و اکسیدان ۱۲ درصد که باید با هم مخلوط شوند (اگر موهای ظریفی دارید بهتر است از اکسیدان ۹ درصد استفاده کنید) تا غلظت آن به اندازه ماست شود. پس از آماده كردن رنگ از پشت سر و بخش پایینی سر شروع به رنگ زدن کرده و همین طور به بالای سر می‌رویم تا كل موها را به رنگ آغشته كنیم. زمان انتظار برای رنگ گرفتن بستگی به جنس و مقاومت مو دارد (معمولا ۳۰-۲۰ دقیقه) که نتیجه آن پراکنده شدن و خارج کردن رنگدانه‌‌های طبیعی مو از ساختمان مو است كه به مرور به روشن شدن رنگ مو منجر می‌شود. اگر بخواهیم موی طبیعی را بیشتر از ۴ درجه روشن‌تر کنیم ابتدا باید موها را دکلره کنیم و بعد از آن رنگ انتخابی را استفاده کنیم. توصیه می‌کنیم قبل از دکلراسیون برای جلوگیری از آسیب رسیدن یا تیره شدن پوست صورت، پوست اطراف صورت در نزدیكی رویش موها را چرب كنید.

 

از انواع لایت‌ها چه می‌دانید؟

اگر تفاوت رنگ موی پایه و تکه‌های انتخابی تا حدود ۳ درجه باشد که توسط رنگ مو ایجاد می‌شود در گروه لایت‌هایی قرار می‌گیرد که موها را پرپشت‌تر هم نشان می‌دهد و اگر این تفاوت رنگ از ۵ درجه بیشتر باشد به آن مش می‌گویند که با استفاده از مواد دکلره ایجاد می‌شود.  اگر هم لایه‌هایی از موی روشن حدود ۳ درجه به رنگ تیره درآورده شود آن را مش لولایت می‌نامند. این کار می‌تواند با فویل یا کلاه مش انجام شود.

 


کدام پودر دکلره مناسب است؟

پودرهای دکلره تنوع زیادی دارند و مارک‌های مختلفی از آنها در بازار موجود است. به طور کلی پودرهای دکلره از هر مارک و برندی كه باشند به دو نوع تقسیم می‌شوند:

۱- پودر دکلره سفید که ضعیف‌تر عمل کرده و معمولا برای موهای حساس، نازک و رنگ شده استفاده می‌شود.

۲-پودر دکلره آبی که قوی‌تر از پودر دکلره‌ سفید بوده و برای موهای طبیعی و سالم کاربرد دارد.

معمولا اگر مو مشکی طبیعی (در کل رنگ تیره) بود از پودر آبی و اگر رنگ طبیعی مو، روشن بود از دکلره ضعیف استفاده می‌کنیم. یادتان باشد هنگام دکلره به طور مداوم باید مو را کنترل کنید و مقاومت مو را بسنجید؛ اگر تکه‌ای از مو را جدا کردید و کشیدید و کش آمد بلافاصله باید مو را بشویید زیرا مو دیگر مقاومت ندارد و مکث بیشتر باعث سوختگی و پوسیدگی مو می‌شود.

 

شرایط دکلره کردن موهای طبیعی

۱- اگر مو طبیعی باشد پس از دکلره از رنگ تیره به رنگ زرد خیلی روشن و تا پلاتینه تغییر می‌کند.البته یادتان باشد دکلره كردن موهای تیره نسبت به موهای روشن دشوارتر است.

۲- اگر قسمتی از موها رنگ شده باشد یا دریچه‌های مو خیلی ریز باشد ممکن است پس از دکلره رنگ مو به قرمزی یا نارنجی بزند.

۳- چنانچه مو قبلا به وسیله رنگ‌های گیاهی، حنا و رنگ‌های تیره شیمیایی رنگ شده باشد، هنگام دکلره رنگدانه‌های رنگی به سختی از ساختمان مو خارج می‌شوند و رنگدانه‌های زرد و آبی در موقع خروج با هم ترکیب شده و ایجاد رنگ سبز پر طاووسی می‌کنند. توصیه می‌کنیم خانم‌هایی که موهایی از این دسته دارند حتما با آرایشگر خود مشورت کنند.

۴- موهای دكلره شده را زیر كلاه پلاستیكی قرار ندهید زیرا محلول دكلره اولا خشك شده و اثری را كه باید روی موها داشته باشد نخواهد داشت. ثانیا موها زیر كلاه پلاستیكی ظرافت و حالت خود را از دست می‌دهد.

 


چگونه رنگساژ کنیم؟

– به رنگی که بعد از دکلره کردن روی موها می‌زنیم رنگساژ می‌گوییم.برای تهیه رنگساژ یک‌چهارم از تیوپ رنگ مورد نظر را انتخاب کرده و اکسیدان و آب را به صورت

– یک به یک با رنگ مخلوط کرده تا به شکل ماست خیلی شل در بیاید.

– می‌توانید برای شل‌تر شدن مخلوط آب بیشتری اضافه کنید؛ رنگساژ را روی موی خیس زده و بعد از ۵ تا ۱۰ دقیقه بشویید. اگر رنگساژ در ۵ دقیقه هم جواب داد، می‌توانیم مو را بشوییم. نحوه زدن رنگساژ روی مو مانند شامپو زدن است.

 

کم کردن عوارض دکلره موها

۱. بهتر است سالانه ۱ تا ۲ بار بیشتر به سراغ دکلره نروید تا موی شما در این فاصله فرصت کافی برای رشد داشته باشد و رنگ‌های جدید آسیب بیشتری به مو وارد نکنند، چراکه دفعات زیاد این کار، مو را خشک و شکننده و مستعد آسیب جدی می‌کند.

۲ .همیشه قبل از دکلره کردن مو برای جلوگیری از حساسیت و التهاب، ابتدا روی قسمتی از موها آزمایش کنید. حساسیت ممکن است در حد قرمزی و خارش پوست یا حتی شدیدتر به صورت تورم پوست سر باشد.

میکاپ

استروبینگ چیست؟

تکنیک جدیدی که تقریباً جایگزین کانتورینگ شده، استروبینگ نام دارد و امروزه همه جا صحبت از آن است.

 


معرفی تکنیک جدید هایلایت کردن صورت

امروزه تکنیک کانتورینگ صورت پیچیده تر شده و وسعت بیشتری پیدا کرده، به گونه ای که حتی کانتورینگ روی بدن و موها نیز انجام می شود و تکنیک سایه و روشن زدن در بین همه افراد محبوبیت پیدا کرده است. اما حتی کانتورینگ هم مانند هر چیز دیگری تاریخ مصرف خود را داشته و امروزه با به وجود آمدن تکنیک های جدیدتر از بین رفته و یا کمتر از آن استفاده می شود. تکنیک جدیدی که تقریباً جایگزین کانتورینگ شده، استروبینگ نام دارد و امروزه همه جا صحبت از آن است. این تکنیک کاربردی برای آرایش صورت می باشد و در آن به جای سایه روشن زدن روی صورت تنها از هایلایت زدن استفاده می شود.

 


استروبینگ چیست؟

استروبینگ یک کلمه انگلیسی است و به معنای بارقه های روشنی است که به طور منقطع دیده می شود. شاید انتخاب این کلمه برای یک تکنیک آرایشی عجیب به نظر برسد ولی باید گفت که این نام برازنده این تکنیک است. زیرا در تکنیک استروبینگ از هایلایت های منقطعی روی صورت استفاده می شود و تنها با استفاده از این هایلایت هاست که میکاپ و گریم انجام شده و از هیچ رنگ تیره ای در آرایش استفاده نمی شود.

کاشت ناخن

درباره کاشت ناخن

کاشت ناخن در خانم ها بسیار رایج است و بیشتر آنان این کار را به خاطر زیبایی انجام می دهند. خانم‌ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام می‌دهند؛ برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌هایشان و برای پوشاندن ناخن‌هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارد انواع کاشت را تجربه می‌کنند.

پالت طراحی کاشت ناخن استفاده از این ناخن ها برای افرادی که ناخن های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است. چون مانع آنها می شود. در اندازه های گوناگون و رنگ های طبیعی متنوع. برای عمل کاشت ناخن موارد زیادی را باید رعایت کرد ابزار کاشت ناخن و مواد کاشت ناخن را باید شناخت و زیر نظر متخصص این کار را انجام داد.

 

تنها در این موارد کاشت ناخن را انجام دهید کاشت ناخن تا حد امکان توصیه نمی شود مگر در مواقع خاص مثل کسانی که ناخن شان عیب دارد، یعنی ناخن هایی که به طور ژنتیک ایراد دارند و ظاهر خوبی ندارند آن هم به صورت مقطعی و با رعایت تمام نکات ایمنی و بعد از امتحان کردن تمام موارد ایمنی و جواب نگرفتن. کاشت ناخن قالبی به نوعی بی کیفیت ترین نوع کاشت ناخن محسوب می شود. در نوع کاشت ناخن، مواد کاشت روی ناخن مصنوعی زده می شود و بعد از ضد قارچ زدن روی ناخن ها این ناخن مصنوعی را روی ناخن فشار می دهند تا بچسبد و بعد ناخن مصنوعی را می کنند.

 

فرم تماس با ما

تماس سریع
0%
0%

0% تخفیف ویژه

اطلاعات تماس

میرداماد، خیابان سنجایی (بهروز سابق)، نبش کوچه شریفی، پلاک ۲

اطلاعات تماس

 

 

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.