0214741

میرداماد، میدان مینا ،خیابان رازان، پلاک 5

اطلاعات تماس

 

گوش دادن، یادگیری، نوآوری

شما به عنوان مادر از همان روز اول، بهترین ها را برای نوزاد خود می خواهید. از این رو، خوب است بدانید در این کاتالوگ، توصیه های تخصصی در اختیارتان قرار می گیرد تا به مراقبت از شما و نوزادتان کمک نماید.

فیلیپس اونت با سی سال سابقه بالینی در تغذیه نوزاد، محصولاتی را طراحی و تولید کرده است که نیازهای شما را برآورده می سازد. محصولاتی که از طبیعت الهام گرفته می شود و با توجه به تحقیقات گسترده و آزمایشات بالینی و مهم تر از همه با گوش فرا دادن به توصیه های مادرانی همچون شما تولید شده اند.

محصولات ما چه در تغذیه کودک با شیر مادر و چه در تغذیه با شیشه شیر و چه در تغذیه ترکیبی کودک با هر دو شیوه به شما کمک خواهند کرد. ویژگی های طراحی شده برای محصولات ما، قابل تبدیل به یکدیگرند، بدین معنی که محصولات همگام با رشد کودک می توانند نیازهای در حال رشد کودکتان را برآورده نمایند. ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم بهترین آغاز را برای کودک خود رقم بزنید.

شیر دوش ها

راحتی بیشتر برای مادر، شیر بیشتر برای کودک

هنگامی که شما راحت و آسوده هستید شیرتان به آسانی جاری می شود. به همین دلیل ما با همراهی مادران و کارشناسان تغذیه کودک، راحت ترین شیر دوش ها را تا به حال تولید کرده ایم. شما می توانید با آسودگی در هنگام شیر دوشی بنشینید بدون اینکه نیازی به خم شدن به سمت جلو داشته باشید در حالی که بالشتک نرم ماساژ به آرامی جریان شیر شما را تحریک می کند. 

برخلاف سایر شیر دوش ها شما در هنگام شیر دوشی می توانید در یک موقعیت آرام طبیعی بنشینید.

سینه با بالشتک نرم و منعطف راحتی بسیار زیادی را احساس می کند.

طراحی جمع و جور، جایگیری آسان بر روی سینه شما

تغذیه با بطری

کودک من با سر شیشه های طبیعی فرم سینه خیلی راحت به نظر می رسد. بلافاصله سر شیشه را قبول می کند و با دهانش منطبق می شود و باعث می شود انتقال از سینه به بطری برایش آسان باشد.

 

روش طبیعی تغذیه با بطری

بطری طبیعی جدید ما تغذیه ترکیبی با سینه و بطری را آسان می کند. با سر شیشه ای که فرم سینه مادر را دارد، به طور طبیعی همانند سینه مادر با دهان کودک منطبق می شود، گلبرگ های طبیعی و منحصر برای نرمی و انعطاف سر شیشه و سیستم خلاقانه ضد نفخ، این بطری را به طبیعی ترین بطری ما تبدیل کرده.

جزئیات

انطباق طبیعی، تغذیه ترکیبی از سینه و بطری را برای کودک راحت می کند.

گلبرگ ها نرمی و انعطاف را بدون پارگی در سر شیشه بالا می برد.

سوپاپ  پیشرفته ضد نفخ، ناراحتی و نفخ را کاهش می دهد.

بطری های کلاسیک

من استفاده از بطری های کلاسیک اونت را به علت کیفیت بالا و قیمت مناسب شروع کردم. شست و شو و نگهداری آنها بسیار راحت است و پسر ما هیچ مشکلی در ارتباط با بلعیدن هوا هنگام نوشیدن ندارد. او خوشحال است و من خوشحال هستم.

 

تایید کلینیکی مبنی بر کاهش نفخ و ناراحتی

مجموعه مطمئن بطری های کلاسیک ما جهت فراهم کردن تجربه هرچه لذت بخش تر تغذیه ساخته شده اند. سیستم ضد نفخ با تایید کلینیکی در سر شیشه ایجاد شده که این امر شست و شوی و باز و بسته کردن بطری را بسیار راحت می کند. کودکان 2 هفته ای که با بطری اونت تغذیه شده اند نسبت به کودکانی که با سایر بطری های مرسوم تغذیه شده اند نفخ و نق و نوق کمتری را نشان داده اند.

 

جزئیات

زمانی که کودک شما از بطری تغذیه می کند سوپاپ منحصر آن در سر شیشه اجازه می دهد که هوا به جای شکم کودک شما به درون بطری جریان یابد.

دهانه عریض بطری تمیز کردن آن را آسان تر می کند.

شکل هندسی راحت که نگهداشتن بطری را حتی توسط کودک شما راحت می کند.

سیستم ضد چکه برای تجربه یک تغذیه واقعا لذت بخش

 

پستانک ها

پستانک ها کمک کننده به آسایش و آرامش

مادر بودن و داشتن یک نوزاد تجربه بی نظیری است اما گاهی اوقات می تواند چالش برانگیز باشد. لحظاتی وجود دارند که کودک احساس آرامش و آسایش نمی کند. فیلیپس اونت راهکارهایی را ارائه می کند که شما را در آرام نمودن کودکتان یاری می کند.

 

دستگاه استریل بخار

دستگاه استریل بخار 4 در 1

آسان ترین راه برای استریل کردن. با سایز متغییرش کمترین فضا را در آشپزخانه می گرد اما همچنان  کلیه موارد درون آن قرار می گیرد.

دارای نمایشگر مراحل و نشانگر خنک شدن و سبد مخصوص ماشین ظرف شویی که کلیه محتویات را درون ماشین یکجا نگه می دارد و مستقیم و به راحتی به دستگاه استریل منتقل می کند.

 

استریل کننده بخار الکتریکی 3 در 1

آسان ترین روش برای استریل کردن، استریل کننده بخار الکتریکی 3 محفظه ای فیلیپس اونت با قابلیت تنظیم سایز، کمترین فضا را در آشپزخانه اشغال می نماید و در عین حال به راحتی اقلامی را که مایل به استریل کردن آن هستید در خود جای می دهد.

 

استریل کننده بخار مایکروویو

ابعاد کوچک و جمع و جور استریل کننده مایکرو ویو فیلیپس اونت آن را برای استفاده در هنگام سفر ایده آل نموده است. این دستگاه شیشه شیرهای فیلیپس اونت را در مدت 2 دقیقه استریل می کند. چنانچه درب دستگاه باز نشوند محتویات آن تا 24 ساعت استریل باقی می مانند.

مدت زمان لازم برای استریلیزاسیون:

2 دقیقه برای مایکرو ویوهای 1100 تا 1850 وات

4 دقیقه برای مایکرو ویوهای 850 تا 1000 وات

6 دقیقه برای مایکرو ویوهای 500 تا 800 وات

همه استریل کننده ها عاری از مواد BPA

دستگاه ترکیبی

دستگاه ترکیبی بخار پز و مخلوط کن

دستگاه جدید بخار پز و مخلوط کن ترکیبی فیلیپس اونت یک وسیله ایده آل جهت تهیه غذاهای سالم و خانگی برای کودک است ابتدا میوه ها، سبزیجات، ماهی یا گوشت را بخار پز نمایید، سپس به آسانی پارچ را از روی دستگاه برداشته و بدون نیاز به انتقال غذا به ظروف دیگر مخلوط نمایید.

 

شامل:

دستگاه ترکیبی بخارپز و مخلوط کن

فنجان اندازه گیری

کاردک پهن

کتابچه دستور غذایی

شبکه های اجتماعی

برای مشاهده هر یک از لینک ها روی آنها کلیک کنید

  اینستاگرام

تلگرام

 لینک صفحه ما در دیجی كالا

با فيليپس اونت همراه باشيد

تماس سریع
0%
0%

0% تخفیف ویژه