پیروزی، روبروی خیابان اول نیروی هوایی، شماره ۳۱۰، طبقه اول

اینستاگرام

 

  

با ارسال نام فرزند دلبندتان به شماره سامانه 02177152245 در قرعه کشی

 آتلیه مینوسا شرکت کنید و از جوایز ویژه برخوردار گردید.

 

حرفه ای ترین و تخصصی ترین عکاسی کودک با امکانات و دکورهای منحصر به فرد و بسیار زیبا


كودكان محبوب ترین سوژه عكاسی در تمام دنیا هستند. آنها جذاب هستند. به همین دلیل عكاس هنگام عكاسی از كودكان احساس راحتی می كند و خلاصه سوژه فوق العاده ای برای عكاسی هستند. هنگام عكاسی از كودكان باید صبور بود و البته باید مهارت های به خصوصی از نوع دید و هنر  برخورد با سوژه کودک را هم كسب كرد. تا بتوان عكس های خوبی گرفت.

كودكان غیر قابل پیش بینی اند و تمایل به حركت و جنب و جوش دارند كه این حركت ها سبب تار شدن سوژه عكاسی كه همان كودك است می شود و ما بر آن غلبه کرده ایم تا  برایتان بهترین لحظات کودکتان را به تصویر بکشیم. عکاسی از کودکان در عین سختی جالب هم هست. بچه‌ها به سرعت بزرگ می‌شوند و طبیعی است که بخواهید رشد آنها را ثبت کنید؛ اولین روز مدرسه تا اولین بازی ورزشی. با کمی تفکر بیشتر می‌توانید عکس‌های معمولی خانوادگی را به چیزی خاص و با ارزش تبدیل کنید.

مراسم و تعطیلات خاص متعددی وجود دارند که فرصت مناسبی برای عکس گرفتن هستند و تکرار این عکس‌ها در هر سال رشد کودک شما را نشان خواهد داد.

کودکان به سرعت بزرگ می‌شوند، پس مرتباً عکس گرفتن از آنها طبیعی است. کودکان مملو از شادی و نشاط هستند و همین کار کردن با آن ها را لذت بخش می کند. با آنها دوست باشید و رفاقت ایجاد کنید و یک کودک را مجبور به گرفتن ژست خاص یا خندیدن نکنید؛ این کار آنها را خوشحال نخواهد کرد و این قضیه در چهره‌هایشان مشخص خواهد بود. این موارد را فراموش نکنید که زمینه، لباس هایشان، موی آنها و نمای کلی، باید شسته رفته باشد تا عکس با ارزشی تولید شود.

 

عکاسی کودک نیازمند صبر و حوصله، دقت و وسواس، هنر عکاسی و ایجاد ارتباطی صمیمی در محیطی شاد با کودکان است. این فنون را ما آموخته ایم و در کار خود به کار می‌بریم. با در اختیار داشتن بهترین ابزارهای روز دنیا و با بهره مندی از دانش روز و تجربه سال ها فعالیت مستمر در زمینه عکاسی از کودکان امروز آماده هر نوع سفارش عکس کودک از شما عزیزان می باشد.

تماس با ما

تماس سریع
0%
0%

0% تخفیف ویژه

 

مسئولیت محتوای درج شده در این صفحه بر عهده آگهی دهنده است و سامانه 24D هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.